SONOS RAY

1 400,00 zł
Brutto

Soundbar all-in-one SONOS RAY,

W kolorze czarnym lub białym.

Kolor
Ilość

 

Gwarancja jakości

 

Bezproblemowe zwroty

Oferujemy nowy soundbar  SONOS w kolorach czarnym i białym:

 

 

 

 

  

 

Wzbogać doznania płynące z oglądania filmów, słuchania muzyki i grania w gry dzięki temu imponująco kompaktowemu i łatwemu w obsłudze soundbarowi.

 

Doświadcz precyzyjnie wyrównanego dźwięku, w tym wyrazistych dialogów i solidnego basu, a także usprawnionego sterowania za pomocą pilota telewizyjnego, aplikacji Sonos, Apple AirPlay 2 i innych urządzeń. Konfiguracja wymaga tylko dwóch kabli i zajmuje kilka minut, a skierowana do przodu akustyka sprawia, że Ray idealnie nadaje się do zamkniętych przestrzeni, takich jak półka w stojaku telewizyjnym. Ciesz się elastycznością, która pozwoli z czasem stworzyć upragniony system Sonos, dodając głośniki do dźwięku przestrzennego i słuchania w trybie wielopokojowym.

 

 

 

 

 

 

Wszystko o balansie

Ciesz się doskonałym brzmieniem stereofonicznym. Niestandardowe ustawienia dźwięku pozwalają precyzyjnie dostosować wysokie i średnie częstotliwości, a opatentowana technologia zapobiegająca zniekształceniom zapewnia doskonale wyważony bas.

 

 

 

 

 

Czyste dialogi

Usłysz każde słowo. Dostrojony przez najlepszych inżynierów dźwięku z Hollywood głośnik Ray eksponuje każde słowo, dzięki czemu żaden dialog już Ci nie umknie.

  

Dwa razy więcej emocji

Poczuj, jak to jest być w samym centrum wydarzeń. Dzielone falowody przesyłają dźwięk od ściany do ścianę, a zaawansowane cyfrowe kontrolery precyzyjnie lokalizują każdy element w pomieszczeniu.

 

 

 

 Perfekcyjne dostrojenie

Technologia regulacji Trueplay optymalizuje dźwięk w celu zapewnienia najlepszej akustyki pomieszczenia, dzięki czemu wszystko brzmi tak, jak powinno.

Wymaga obsługiwanego urządzenia z systemem iOS.
 
 

Bezproblemowa konfiguracja

W kilka chwil przejdź od rozpakowania do słuchania niesamowitego dźwięku. Po prostu podłącz kabel zasilający, podłącz telewizor i otwórz aplikację Sonos. Wykona całą resztę za Ciebie

 

 

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także