Kategorie

Kategorie

Best Sellers

Best Sellers

OEHLBACH SPEAKER WIRE 40...
Cena 29,00 zł
SONOS AMP
Cena 3 401,00 zł
REVEL C363
Cena 879,00 zł

Przesyłki i zwroty

Twoja paczka wysyłkowa

Produkty wysyłamy tylko i wyłącznie na terenie Polski kurierem DPD.

Odstąpienie od umowy/zwrot towaru: 

  1. Masz prawo zwrócić nam zakupiony towar w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Gwarantuje Ci to ustawa z dnia 30 maja 2014 r., o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r.poz 827 ze zm.). - Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: arek@hifimedia.pl   

  2. Przesyłkę należy nadać na adres: hifimedia.pl Arkadiusz Nowak ul Getta Żydowskiego 20, 98-220 Zduńska Wola 

  3. Powinieneś odesłać produkt w ciągu 14 dni od dnia przesłania nam oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Gdy otrzymamy od Ciebie zakupiony produkt, zwrócimy niezwłocznie (najpóźniej w ciągu 14 dni) wszystkie otrzymane od Ciebie płatności. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Koszt transportu związany z odesłaniem towaru ponosi kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

  4. Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony przez Ciebie produkt. Zwracane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą być oddane w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu wraz ze wszystkimi jego elementami, oraz dowodem zakupu. Do zwrotu należy dołączyć paragon oraz wypełniony formularz zwrotu.

  5. Pamiętaj również, że zgodnie z prawem konsumenckim niektóre produkty nie są objęte prawem odstąpienia od umowy bez podania przyczyny (możliwością zwrotu). Dotyczy to między innymi następujących produktów: - produkty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, np. bielizna, szczoteczki do zębów, depilatory, kremy, podkłady itp.; - nagrania dźwiękowe, wizualne jak również gry i programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - produkty nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; - produkty ulegające szybkiemu zepsuciu lub mające krótki termin przydatności do użycia; - produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.