HARMAN KARDON CITATION TOWER

10 799,00 zł
Brutto

Kompaktowy, inteligentny i niesamowity dźwięk.
Seria głośników Harman Kardon Citation to wyjątkowe rozwiązanie nie tylko pod względem brzmienia, ale i designu.

 

CENA ZA 2 KOLUMNY.

WSZYSTKIE PRODUKTY Z SERII CITATION

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Gwarancja jakości

 

Bezproblemowe zwroty

PRZEPIĘKNY DŹWIĘK, KTÓRY TRAFIA DO KAŻDEGO

Harman Kardon Citation ONE to inteligentny głośnik nowej generacji o bogatym brzmieniu i kompaktowej, uniwersalnej konstrukcji. Głośnik Citation ONE jest łatwy w użyciu i łączy w sobie innowacyjność w domowym audio z dbającym o szczegóły wzornictwem, umożliwiając uzyskanie wyrafinowanego wyglądu i zaskakującego brzmienia w kompaktowej konstrukcji. Miłośnicy muzyki pokochają wypełniony dźwiękiem pokój i dostęp do ponad 300 usług muzycznych oraz wysokiej jakości strumieniowanie dzięki Chromecast built-in. Asystent Google umożliwia wygodne sterowanie głosowe głośnikiem Citation ONE w całym domu, pozostawiając ręce wolnymi. Użyj swojego głosu, aby zyskać odpowiedzi, odtwarzać muzykę, organizować dzień, sterować inteligentnym domem, cieszyć się rozrywką i nie tylko!

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE

Głośnik Citation ONE łączy w sobie innowacyjność w domowej rozrywce audio z wyrafinowanym i pięknym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez Kvadrat jest odporna na zabrudzenia i płomień.


WYRAFINOWANA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Od ponad 65 lat firma Harman Kardon angażuje się w dostarczanie luksusowych wrażeń dźwiękowych, które pozwalają słuchaczowi poczuć muzykę i zanurzyć się w niej. Citation jest tego ostatecznym wyrazem i jest pierwszym na świecie prawdziwie wysokiej jakości produktem tego rodzaju.


WSZECHOBECNA MUZYKA

Głośnik Citation ONE wyposażono w obsługę multiroom, dołączając dodatkowe głośniki Citation tworzy się wyjątkowe wrażenie dźwiękowe w całym domu. W różnych pomieszczeniach można odtwarzać tę samą muzykę i sterować nią za pomocą tabletu lub smartfona.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Przetworniki wysokotonowy 1 x 25 mm, niskotonowy 2 x 4”, subwoofer 1 x 8” na głośnik
  • Moc wyjściowa RMS 2x200 W
  • Stosunek sygnału do szumu >80 dB
  • Zasilacz 100-240 V– 50/60 Hz
  • Zużycie energii w trybie uśpienia < 2,0 W
  • Sieć bezprzewodowa 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz / 5 GHz)
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): : 347 x 1160 x 347 mm na głośnik
  • Masa: 19 kg
1 Przedmiot

Specyficzne kody