Kategorie

Kategorie

Best Sellers

Best Sellers

OEHLBACH SPEAKER WIRE 40...
Cena 29,00 zł
SONOS AMP
Cena 3 401,00 zł
REVEL C363
Cena 879,00 zł

Lista produktów marki REVEL

Revel - głośniki audio

Marka Revel to obsesja na punkcie dokładności brzmienia! Nauka jest podstawą wszystkich działań podejmowanych przez inżynierów dźwięku Revel. Perfekcyjne brzmienie i dokładność audio – to cel przez nich realizowany.

Od samego początku, od momentu stworzenia pierwszych kolumn głośnikowych, każdy z elementów, które znajdują się w kolumnach Revel jest wielokrotnie testowany. Konsekwencją jest brzmienie wierne temu, które towarzyszyło artyście w studiu nagraniowym.

Marka powstała w 1996 roku. Są to kolumny, które idealnie współpracują z elektroniką (wzmacniaczami i odtwarzaczami) innej high-endowej marki - Mark Levinson. Revel to rozwiązanie ultranowoczesne i doskonale dopasowane do stylu Mark Levinson. Oferta Revel nie jest obszerna, ale ściśle wyspecjalizowana.

Każdy model kolumn Revel jest wynikiem tysięcy godzin pracy i badań. To najnowocześniejsze brzmienie typu premium.

© 2016 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszystkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon, JBL, Lexicon, Infinity i Mark Levinson są znakami firmowymi HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowany w USA.

 

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
REVEL C363 REVEL C363
Szybki podgląd

REVEL C363

Głośnik sufitowy Revel C363 zapewnia dokładne brzmienie w solidnej cenie. Ten model jest krokiem naprzód w stosunku do podstawowego modelu C263 i wyposażony jest w ulepszony głośnik niskotonowy z kompozytu mikro-ceramicznego (MCC) 6-1 / 2 ", który zapewnia lepszą wydajność basów i tonów średnich. Zawiera również okrągłe i kwadratowe maskownice, które można malować, co zapewnia wszechstronną instalację. Głośnik ten jest doskonałym wyborem do sufitowego systemu stereo lub jako kanał efektów napowietrznych w systemie kina domowego Revel.

Cena 879,00 zł
REVEL W263 REVEL W263
Szybki podgląd

REVEL W263

Podstawowy głośnik ścienny Revel jest pełen wartości.

Revel oferuje szeroką gamę wysokowydajnych głośników ściennych do systemów stereo i kina domowego. W263 jest ich najtańszym modelem, ale wykorzystuje niektóre z tych samych technologii, co głośniki wyższej klasy Revel, w tym zintegrowany falowód wysokotonowy, który zapewnia doskonały dźwięk dla słuchaczy bezpośrednio przed głośnikiem, a także tych umieszczonych z boku. A sieć zwrotnicy wysokiego rzędu umożliwia płynne połączenie głośnika niskotonowego i wysokotonowego.

Cena 590,00 zł