Kategorie

Kategorie

Best Sellers

Best Sellers

OEHLBACH SPEAKER WIRE 40...
Cena 29,00 zł
SONOS AMP
Cena 3 800,00 zł
SONOS WALLMOUNT ONE SL
Cena 350,00 zł

Lista produktów marki Focal

FOCAL różni się od prawie wszystkich innych marek głośników. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmują się produkcją głośników w położonym w Saint-Étienne w południowej Francji zakładzie produkcyjnym. FOCAL produkuje i dystrybuuje głośniki samochodowe, głośniki do systemów home audio, oraz głośniki specjalistyczne dla rynku hi-fi. Firma została założona w 1980 roku przez Jacques'a Mahula, i jest nadal przez niego prowadzona

FOCAL jest rzadkim przykładem spółki, która nie jest prowadzona przez marketingowców czy handlowców. Wszyscy, którzy pracują w FOCAL dzielą pasję do muzyki, ogromne przywiązanie do szczegółów, umiłowanie do perfekcyjnej jakości dźwięku. Są dumni z produktów, które tworzą. Większość znanych marek głośników samochodowych nie produkuje samodzielnie oferowanych przez siebie głośników. Są one firmami wprowadzającymi do dystrybucji pod swoją nazwą produkty zakontraktowane u innych producentów. FOCAL sam decyduje, co produkuje i oferuje swoim klientom.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW
Szybki podgląd

FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW

40 LAT DOSKONAŁOŚCI W TWOIM SAMOCHODZIE

Specjalnie opracowany na naszą wyjątkową rocznicę zestaw audio F40th łączy w sobie przetworniki głośnikowe i rozwiązania elektroniczne, oferując moc i precyzyjny dźwięk, a wszystko to w wyrafinowanym opakowaniu. To bardzo wyjątkowy produkt, edycja limitowana, zaprojektowana, aby zapewnić Ci niekończące się godziny słuchania w Twoim samochodzie.

Cena 10 001,00 zł