Kategorie

Kategorie

Best Sellers

Best Sellers

OEHLBACH SPEAKER WIRE 40...
Cena 29,00 zł
SONOS WALLMOUNT ONE SL
Cena 350,00 zł
SONOS ARC WALLMOUNT
Cena 441,00 zł

Lista produktów marki Focal

FOCAL różni się od prawie wszystkich innych marek głośników. Jako nieliczni rzeczywiście sami zajmują się produkcją głośników w położonym w Saint-Étienne w południowej Francji zakładzie produkcyjnym. FOCAL produkuje i dystrybuuje głośniki samochodowe, głośniki do systemów home audio, oraz głośniki specjalistyczne dla rynku hi-fi. Firma została założona w 1980 roku przez Jacques'a Mahula, i jest nadal przez niego prowadzona

FOCAL jest rzadkim przykładem spółki, która nie jest prowadzona przez marketingowców czy handlowców. Wszyscy, którzy pracują w FOCAL dzielą pasję do muzyki, ogromne przywiązanie do szczegółów, umiłowanie do perfekcyjnej jakości dźwięku. Są dumni z produktów, które tworzą. Większość znanych marek głośników samochodowych nie produkuje samodzielnie oferowanych przez siebie głośników. Są one firmami wprowadzającymi do dystrybucji pod swoją nazwą produkty zakontraktowane u innych producentów. FOCAL sam decyduje, co produkuje i oferuje swoim klientom.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW
Szybki podgląd

FOCAL F40 th KOMPLETNY ZESTAW

40 LAT DOSKONAŁOŚCI W TWOIM SAMOCHODZIE

Specjalnie opracowany na naszą wyjątkową rocznicę zestaw audio F40th łączy w sobie przetworniki głośnikowe i rozwiązania elektroniczne, oferując moc i precyzyjny dźwięk, a wszystko to w wyrafinowanym opakowaniu. To bardzo wyjątkowy produkt, edycja limitowana, zaprojektowana, aby zapewnić Ci niekończące się godziny słuchania w Twoim samochodzie.

Cena 10 001,00 zł