70mai UP03 Adapter zasilania Hardwire Kit Type-C

88,00 

Opis produktu

70mai UP03 Adapter zasilania Hardwire Kit Type-C to akcesorium rozszerzające działanie kamer 70mai o całodobowy tryb parkingowy. Urządzenie pozwala korzystać z energii akumulatora, dzięki czemu kamera może nagrać każde zdarzenie parkingowe. Adapter kontroluje poziom napięcia akumulatora i automatycznie wyłącza kamerę przy napięciu 11,8V, zapewniając odpowiednią moc do odpalenia auta.

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 88,00 
Zapytaj o produkt / montaż

Adapter zasilania 70mai UP03 Hardwire Kit Type-C

KOMPATYBILNOŚĆ I ZASTOSOWANIE

70mai UP03 Adapter zasilania Hardwire Kit Type-C jest kompatybilny z kamerami 70mai M500, Omni, A200, A500s, A510, A800S, A810. Jeżeli jesteś już użytkownikiem ww. kamer i dokupujesz zasilacz trybu parkowania, przed zakupem urządzenia sprawdź jakie masz fizycznie gniazdo w kamerze. Jeśli jest to gniazdo micro usb, zastosuj moduł UP02.

Od listopada 2024 także z modelem A500s, a od grudnia 2024 również z modelem A500S Set i A200 i A200 set – zmiana spowodowana regulacjami Unijnymi (ujednolicenie gniazd zasilających do USB-C).

FUNKCJONALNOŚĆ I ZABEZPIECZENIA

CAŁODOBOWY TRYB PARKINGOWY

Adapter Hardwire Kit UP03 to akcesorium, które rozszerza działanie kamer 70mai o całodobowy tryb parkingowy. Urządzenie pozwala korzystać z energii akumulatora tak, aby kamera mogła nagrać każde zdarzenie parkingowe. Ponadto adapter zasilania Hardwire Kit UP03 kontroluje poziom napięcia akumulatora tak, aby zapewnić odpowiednią moc do odpalenia auta.

AUTOMATYCZNE ZABEZPIECZENIE AKUMULATORA

Nie dojdzie do sytuacji, w której tryb parkingowy będzie ważniejszy od możliwości odpalenia silnika, ponieważ adapter automatycznie wyłączy kamerę w momencie gdy napięcie akumulatora osiągnie 11,8V. Przystawka posiada przewody ACC, VCC+, GND- do podłączenia z instalacją samochodową oraz końcówkę USB-C do podłączenia kamery samochodowej.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Dane podstawowe:

  • Producent: 70mai
  • Model: Midrive UP03
  • Symbol producenta: Midrive UP03

Parametry elektryczne:

  • Napięcie wejściowe: DC 12-30 V
  • Napięcie wyjściowe: 5 V
  • Prąd wyjściowy: 2,4 A
  • Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem akumulatora: Dla małych aut – 11,8 V; dla dużych aut – 22,8 V

Wymiary i konstrukcja:

  • Długość przewodu: 3m

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:

  • Hardwire Kit Type-C UP03
  • Instrukcja obsługi
Funkcje modułu

Obsługa kamery cofania

Typ złącza

70mai

70MAI to część ekosystemu Xiaomi Mi, działająca od 2016 roku na rynku inteligentnej elektroniki samochodowej. Marka w rekordowym czasie zdobyła globalną rozpoznawalność – już w 2018 roku sprzedała ponad 10 milionów egzemplarzy kamer samochodowych dystrybuowanych do 92 krajów. Flagowe produkty firmy wyróżniają się integracją z systemami IoT oraz zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa.
Zespół 70MAI tworzą światowej klasy inżynierowie i eksperci technologiczni z sektora motoryzacyjnego i telekomunikacyjnego. Dzięki połączeniu precyzyjnego projektowania z głęboką analizą potrzeb kierowców, marka konsekwentnie wprowadza na rynek innowacyjne i praktyczne rozwiązania. Obecnie firma koncentruje się na rozwijaniu technologii poprawiających komfort jazdy i doświadczenia użytkowników w inteligentnych pojazdach przyszłości.
 
DANE PRODUCENTA ZGODNIE Z WYMOGAMI ROZPORZĄDZENIA GPSR
Podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu do obrotu:
  • Nazwa producenta: Aktro Sp. z o.o.
  • Kraj: Polska
  • Adres: ul. gen. Andersa 7 / 4, 15-124 Białystok
  • Email: b2b@aktro.pl