ALPINE DVR-C320S

1 249,00 zł
Brutto

ALPINE DVR-C320S

Zaawansowany rejestrator samochodowy z funkcją Drive-Assist.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Gwarancja jakości

 

Bezproblemowe zwroty

 

 

Zaawansowana kamera samochodowa ze wsparciem kierowcy (ADAS)

  

DVR-C320S nagrywa w rozdzielczości 1080p Full HD z 30 klatkami na sekundę i jest wyposażony w czujnik obrazu CMOS, który zapewnia doskonałą jakość nagrywania nawet w nocy. Pozwala to na rejestrowanie ważnych szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne pojazdów, aby mieć solidny dowód w przypadku zdarzenia na drodze. Rejestrowane są również informacje geograficzne GPS i prędkość jazdy.

 

Po wejściu do pojazdu i uruchomieniu silnika kamera samochodowa automatycznie rozpocznie nagrywanie. Nagrane filmy są zapisywane w jednominutowych segmentach z mechanizmem automatycznego zapętlania. W razie wypadku aktywny system monitorowania uderzenia automatycznie zapisze dane wideo na dziesięć sekund przed i po zderzeniu zarejestrowanym przez 3-osiowy czujnik G. DVR-C320S jest wyposażony w kartę micro SD o pojemności 32 GB.

 

Możesz podłączyć DVR-C320S do kompatybilnego systemu multimediów lub nawigacji Alpine Mobile, aby uzyskać dostęp do menu kamery samochodowej, elementów sterujących i podglądu na żywo bezpośrednio na ekranie Alpine. Możesz także oglądać nagrany materiał na ekranie. Aby uzyskać listę zgodnych produktów Alpine, zapoznaj się z sekcją dotyczącą funkcji i specyfikacji poniżej.

 

DVR-C320S zawiera tryb parkowania, który monitoruje Twój samochód nawet w nocy. Jeśli zauważy się jakiekolwiek uderzenie innego samochodu, roweru itp., Kamera zapisze ten materiał wideo i będzie można go później przejrzeć, aby zidentyfikować i udowodnić, co się stało. Kamera powiadomi Cię rano o wszelkich zdarzeniach zarejestrowanych w nocy.

Korzystając z danych GPS z wbudowanej anteny GPS, DVR-C320S może precyzyjnie wskazać lokalizację pojazdu i trasy wraz z prędkością jazdy na mapie. GPS pomaga dokładnie ocenić stan wypadku, podając prędkość pojazdu, kierunek zderzenia oraz siłę zderzenia. Lokalizację GPS można zobaczyć na cyfrowej mapie w przeglądarce Dash Cam Viewer.

DVR-C320S jest wyposażony w dodatkowe technologie, które wspierają Cię podczas jazdy i zapewniają bezpieczeństwo. Ostrzeganie o zbliżaniu się z tyłu ostrzega, jeśli samochód za Tobą jedzie bardzo blisko pojazdu bez odpowiedniej bezpiecznej odległości (wymaga dodatkowej kamery cofania RVC-C320). Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega Cię, jeśli Twój pojazd wypadnie z pasa. Ostrzeżenie przed kolizją pomaga zapobiegać kolizjom lub je zmniejszać. Powiadomienie o odjechaniu z przodu pojazdu informuje kierowcę, że pojazd poprzedzający odjeżdża ze skrzyżowania. Możesz również przesłać bazę danych fotoradarów do rejestratora DVR-C320S, aby otrzymywać ostrzeżenia, gdy zbliżasz się do fotoradaru lub fotoradaru.

Jeśli pojazd jedzie za Tobą bez zachowania właściwej odległości, system wyświetli komunikat ostrzegawczy na kompatybilnym ekranie Alpine (jeśli jedziesz 50 km/h lub szybciej, a pojazd za Tobą znajduje się w odległości mniejszej niż 10 metrów w ciągu 5 sekund lub dłuższej). To naprawdę pomaga w świadomości niebezpiecznych sytuacji w ruchu drogowym.

Senna lub rozproszona jazda znacznie zwiększa ryzyko wypadku na drodze. System ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu ostrzega kierowcę, gdy pojazd zjeżdża z pasa ruchu przy prędkości powyżej 50 km/h.

  

 

 

  

Dane techniczne

 

przetwornik CMOS 2Mpx

deklarowany kąt widzenia 112 stopni (horyzontalnie), 59 stopni (wertykalnie)

maksymalna rozdzielczość: Full HD 1920x1080 przy 30 fps

kodek H.264

tryby nagrywania: ciągły, manualny, kolizyjny, parkingowy, audio

ADAS: LDWS, RPA, FCWS, FVDA

G-Sensor trzyosiowy

GPS

WiFi

głośnik

kompatybilne modele stacji Alpine: Alpine INE-F904 / INE-F904DC, Alpine X903D, Alpine X803D, Alpine INE-W720D / INE-W720DC, Alpine i902D, Alpine iLX-702D

gniazda/porty: microSD, reset, mikrofon

wymiary kamery: 92x73,3x36,8mm

obsługa kart do 128 GB

komunikaty w języku angielskim

Kompletacja

 

 

 

Ekosystem Alpine

 
Jeśli mowa o ekosystemie wśród urządzeń elektronicznych, to zazwyczaj myślimy o produktach marki Apple. Alpine idzie podobną drogą, co sprawia, że DVR C320S nie jest oddzielnym od innych urządzeń elementem. Tę kamerę możesz bowiem rozbudować o rejestrator na tył oraz podpiąć ją/je do radia Alpine (lista kompatybilnych modeli znajduje się w Danych technicznych u dołu strony). Dzięki takiej integracji z radiem samochodowym Alpine możesz mieć dostęp do podglądu na żywo na radiu, masz dostęp do menu kamery i opcji ustawień. Na ekranie radia Alpine możesz też oczywiście podglądać nagrany wcześniej materiał. 

 

 

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Zobacz także