Harman Kardon OASIS

1 000,00 zł
Brutto

HARMAN KARDON OASIS

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Gwarancja jakości

 

Bezproblemowe zwroty

 

Głośnik sieciowy Harman Kardon Citation Oasis

  

Inteligentny głośnik łączący w sobie funkcjonalność i piękny industrialny design z odpornym na zabrudzenia materiałem marki Kvadrat. Wbudowana bezprzewodowa ładowarka i budzik. Wbudowany Chromecast, AirPlay oraz Asystent Google pozwalający na sterowanie głosowe i kontrolę nad odtwarzaną muzyką, organizacją dnia czy sterowanie inteligentnym domem. Możliwość stworzenia systemu multiroom. Prosta konfiguracja dzięki aplikacji Google Home. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa i prywatności mikrofony głośnika mogą być wyłączone, wskaźniki LED pokazują aktualny status mikrofonów.

 

 

Wyrafinowana jakość dźwięku

Od ponad 65 lat firma Harman Kardon angażuje się w dostarczanie luksusowych wrażeń dźwiękowych, które pozwalają słuchaczowi poczuć muzykę i zanurzyć się w niej. Citation jest tego ostatecznym wyrazem i jest pierwszym na świecie prawdziwie wysokiej jakości produktem tego rodzaju.

   

Wszechobecna muzyka

  

Głośnik Citation Oasis wyposażono w obsługę multiroom, dołączając dodatkowe głośniki Citation tworzy się wyjątkowe wrażenie dźwiękowe w całym domu. W różnych pomieszczeniach można odtwarzać tę samą muzykę i sterować nią za pomocą tabletu lub smartfona.

 

Asystent Google

  

Umożliwia wygodne sterowanie głosem w bezprzewodowym systemie nagłośnienia. Używaj swojego głosu, aby uzyskać odpowiedzim, odtwarzać muzykę, organizować swój dzień, cieszyć się rozrywką i sterować inteligentnym domem.

 

Odtwarzaj i kontroluj swoją muzykę głosem

  

Użyj głosu, aby odtworzyć ulubione utwory i cieszyć się strumieniowym przesyłaniem muzyki w wysokiej rozdzielczości.

 

Więcej znaczy lepiej

 

Połącz dwa głośniki Citation w tym samym pomieszczeniu, aby uzyskać dźwięk stereofoniczny.

1 Przedmiot

Specyficzne kody